Czyszczenie trzech zbiorników w Bazie Paliw

MO
{{getAddedAgo('16.03.2021, 15:30')}} 0 ofert
Lokalizacja:
Pomorskie
Treść:
Uprzejmie proszę o przesłanie oferty cenowej na wykonanie powyższej usługi. W skład usługi będą wchodzić następujące czynności:

1. Resztkowanie zbiorników
2. Oczyszczanie zbiorników
3. Oczyszczanie instalacji technologicznych
4. Osuszenie i odgazowanie zbiorników

5. Wypompowanie ze zbiornika ok. 630 dm3 paliwa AVGAS i określenie jego jakości (paliwo o właściwej jakości zabezpieczyć w pojemniku DPPL na okres kilku dni, w przypadku braku pozytywnej oceny zutylizować)

6. Utylizacja odstoi paliwa lotniczego oraz paliwa wypompowanego ze zbiorników o niepełnej wartości użytkowej w ilości około 1224 kg wraz z innymi odpadami min. oleju przepracowanego, pojemników po olejach, filtrów olejowych i czyściwa w ilości około 350 kg.
Miejsce i termin składania ofert: Ofertę proszę przesłać na adres e-mail: [email protected] w terminie do dnia 24.03.2021r

W ofercie handlowej proszę podać cenę brutto za ww. usługę.
Dodatkowo proszę podać okres ważności Państwa oferty.

Uwagi: Informacja o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych znajduje się na stronie Morskiego Oddziału Straży Granicznej pod adresem https://www.morski.strazgraniczna.pl/mor/odo/informacje-ogolne/40494,Informacje-ogolne.html
Składanie ofert:
16.03.2021 - 24.03.2021
Branża:
Legalizacja zbiorników, Litrażowanie zbiorników, Pozostałe usługi, Roboty antykorozyjne, Utylizacja zanieczyszczeń
ID inwestycji:
3841342
Aktualizacja:
Status:
Zakończony
Wartość punktowa:
1 pkt
58 ••• ••• Pokaż
l••••••@••• Pokaż
Czat Napisz
Skontaktuj się z tym Klientem
KONTAKT, WERYFIKACJA, GWARANCJA

Potrzebujesz pomocy w kontakcie z tym klientem? Możemy bezpłatnie umówić Cię na wizytę w siedzibie klienta lub zapowiedzieć Twój kontakt. Zadzwoń do nas: 601 31 17 00.