Podaj jakich firm i ofert szukasz

Bezpłatnie prześlemy Twoje zapytanie do zgodnych firm

Wyszukamy dopasowane firmy

Prześlemy Ci pasujące firmy i nasze rekomendacje

Firmy złożą Ci oferty

Wybrane firmy skontaktują się z Tobą i prześlą oferty

Myjnie bezdotykowe
0 zarejestrowanych firm
Zapytaj o ofertę

Myjnie bezdotykowe 

Bezdotykowa myjnia zwana także myjnią samoobsługową to przede wszystkim bardzo praktyczny, szybki oraz niezwykle ekonomiczny sposób zadbania o czystość każdego pojazdu mechanicznego. Liczne zalety nowoczesnej myjni bezdotykowej sprawiają, że każdy, kto zdecyduje się na budowę takiego miejsca, nie będzie narzekał na brak klientów - coraz więcej klientów korzysta z powyższych udogodnień.

Zastosowanie w standardzie każdej myjni zaawansowanej, nowoczesnej technologii oraz jak najbardziej praktycznych, wydajnych materiałów pozwala ekspresowo na usunięcie z karoserii pojazdu wszelkich zanieczyszczeń w bardzo efektywny sposób. Myjki pracujące pod wysokim ciśnieniem oraz specjalistyczne preparaty czyszczące przyczyniają się do tego, iż nie ma konieczności dodatkowego szorowania pojazdu, wszelkie zabrudzenia są skutecznie i szybko usuwane. Systemy bezdotykowe, jak powyższa nazwa wskazuje, nie wymagają ręcznego czyszczenia pojazdu, cała praca jest wykonywana za pomocą wody oraz odpowiednich środków czyszczących.

Urządzenia stosowane w myjniach samoobsługowych są łatwe w obsłudze, tak aby każdy klient mógł skorzystać z nich samodzielnie. W związku z tym regularna pielęgnacja pojazdu nie stwarza w dzisiejszych czasach żadnych większych trudności. Ponadto, jest to rozwiązanie bardzo wygodne i komfortowe, nie wymagające oczekiwania w długiej kolejce oraz bez potrzeby wcześniejszego umawiania się na wizytę. Praca myjni zajmuje kilkanaście minut, toteż mycie pojazdu może zostać wykonane przy okazji zaplanowanego już wyjazdu, czy też po drodze do pracy lub też na zakupy.

Dodatkowym atutem wszystkich myjni funkcjonujących bezdotykowo jest możliwość szybkiego zadbania o własne auto w sposób samodzielny. Dla wielu kierowców niezmiernie ważne jest, aby nie powierzać swojego auta w ręce obcych osób, których kwalifikacji i jakości wykonywanej pracy nie możemy być stuprocentowo pewni.

Działalność myjni samoobsługowych wyróżnia się ponadto atrakcyjną, stosunkowo niższą ceną od tej obowiązującej w tradycyjnych i automatycznych myjniach. Ponadto dzięki możliwości samodzielnego doboru programu, kierowca może dostosować pod siebie sposób oraz czas czyszczenia pojazdu do rzeczywistego stopnia jego zabrudzenia i uniknąć tym samym przepłacania za niepotrzebnie zbyt długie mycie.

Wiele firm w zależności od potrzeb danej okolicy – lokalizacji czy tez liczby potencjalnych klientów, oferuje konstrukcje z dwoma, trzema, czy nawet z sześcioma stanowiskami obsługi. Dzięki temu znacznie skraca się czas oczekiwania na wolne stanowisko.

 

Nowoczesna myjnia bezdotykowa to przede wszystkim kompleksowa obsługa w zakresie pielęgnacji pojazdów mechanicznych. Bez tracenia czasu, bez wcześniejszego umawiania wizyt, bez przejeżdżania długim pasem z maszynerią przeznaczoną do czyszczenia. 

Fachowe firmy zajmujące się budową oraz późniejszą sprzedażą myjni samochodowych, niejednokrotnie podejmują się także serwisowania postawionych przez siebie obiektów. /W swej ofercie posiadają wszelkie niezbędne części do myjni, pozwalające na przywrócenie właściwej funkcjonalności uszkodzonych bądź niedziałających już funkcji. 

Na przestrzeni ostatnich lat myjnie bezdotykowe zyskują coraz większą popularność, co jest spowodowane rosnącą świadomością naszego społeczeństwa, które coraz bardziej zaczyna cenić sobie czas, jakość oraz nieduże koszty mycia. Kultura mycia samoobsługowego jest obecna już od bardzo dawna w krajach europy zachodniej - w Niemczech wspomniane myjnie są o wiele bardziej popularne niż te mechaniczne. Inwestorom natomiast myjnie bezdotykowe dają możliwość w bezpieczny i stosunkowo szybki sposób pomnażania kapitału i poszerzania działalności.

0 zarejestrowanych firm
Zapytaj o ofertę