Czy warto naprawiać zepsute sondy pomiarowe zamontowane w zbiornikach? WARTO!

Pisaliśmy już o tym, że sondy pomiarowe można naprawiać, ale pytanie – czy warto? Kiedy pytają nas, czy warto naprawiać sondy pomiarowe, odpowiadamy: Warto!

Po pierwsze oszczędzamy, bo naprawa jest tańsza niż kupno nowej sondy pomiarowej (obojętnie jakiego producenta). Oczywiście niższy jest koszt naprawy niż kupna nowe sondy. Po drugie demontujemy sondę w obecności inspektora Urzędu Miar, naprawiamy, kalibrujemy i z powrotem wkładamy do zbiornika tę samą sondę, o tych samych parametrach. Czynność tę wykonujemy w obecności inspektora Urzędu Miar i wykonujemy skróconą formę sprawdzenia sondy i zakładania plomby. Co to oznacza? Brak legalizacji całego zbiornika. Całość odbywa się bez rozdeklowania, bez przestoju, bez czyszczenia, bez zamawiania (i oczywiście kupna) paliwa do zalania całego zbiornika.
Udzielamy 12-o miesięcznej gwarancji na naprawiane sondy. Wydajemy świadectwa wzorcowania.

Pamiętajcie – nasza usługa bierze udział w konkursie na Produkt Roku 2019 podczas Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019 w Warszawie. 
Co trzeba zrobić? Wchodzimy na stronę http://www.targi.paliwa.pl/glosowanie-produkt-roku-2019, wybieramy „Zestaw do diagnostyki, naprawy i wzorcowania sond pomiarowych wystawca:Petroster - Serwis Sp. J. - stoisko E1” (klikając w kulkę po lewej) i potem klikamy przycisk „Głosuj/Vote”. 
Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i do zobaczenia w Warszawie!

Opracowanie
PETROSTER SERWIS Sp.J.
Automatyka, systemy pomiarowe i detekcji, serwis stacji paliw, elektromobilność
Cholerzyn 279, 32-060 Liszki
Wyślij wiadomość
Przejdź do prezentacji