Podaj jakich firm i ofert szukasz

Bezpłatnie prześlemy Twoje zapytanie do zgodnych firm

Wyszukamy dopasowane firmy

Prześlemy Ci pasujące firmy i nasze rekomendacje

Firmy złożą Ci oferty

Wybrane firmy skontaktują się z Tobą i prześlą oferty

Dystrybutory paliwowe
0 zarejestrowanych firm
Zapytaj o ofertę

Dystrybutory paliwowe

 Trudno sobie wyobrazić, aby jakakolwiek stacja paliw funkcjonowała bez odpowiednio przystosowanego sprzętu, służącego do dozowania paliwa, dlatego też dystrybutory są tak ważnym elementem każdej z nich. Dystrybutory przeznaczone być mogę do różnego rodzaju cieczy, takich jak np.: olej napędowy, olej w wersji Bio, benzyna, olej rzepakowy, AdBlue, LPG, etanol E85 oraz mieszaniny oleju Bio. Dystrybutory przeznaczony do użytku na stacjach paliw, muszą być odpowiednio wcześniej zalegalizowane. Posiadają one zwykle możliwość dystrybucji od jednego do nawet czterech różnych rodzajów paliwa, natomiast wydajność tychże dystrybutorów waha się w granicach od 40 do 130 dm3/min. Nadają się one nie tylko do zewnętrznych stacji, gdzie żeby nie posiadać dwóch osobnych dystrybutorów można postawić jeden dwupaliwowy, jak i do wewnętrznych stacji tzw. zakładowych, do zabudowy w stacjach kontenerowych oraz do współpracy z tankomatami. W ofercie wielu klientów wyróżnić należałoby także dystrybutory wielopaliwowe, które szczególnie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród zainteresowanych, ze względu na ogrom posiadanych funkcji, moduł multimedialny, a ponadto najlepszej klasy fachowe wyposażenie oraz konstrukcję. Bogata oferta naszych kontrahentów pozwala na dobranie urządzenia adekwatne do konkretnych wymagań i potrzeb oraz do posiadanych już na stanie urządzeń, które mają niezawodnie służyć przez wiele lat. 

 

Dystrybutory paliwowe to bez wątpienia najważniejsze urządzenie na każdej stacji – klienci patrzą nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość oferowanego paliwa, natomiast właścicielom stacji zależy na tym, aby ich dystrybutory funkcjonowały jak najdłużej i bezawaryjne oraz by w chwili pojawienia się jakichkolwiek awarii mieli zapewniony jak najszybszy dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Właściciele funkcjonujących już stacji paliw doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przy zakupie dystrybutorów nie mogą się patrzeć tylko na niską cenę urządzeń. Dlatego też wiele firm produkujących dystrybutory paliw i LPG, z roku na rok udoskonalają i modernizują oferowane przez siebie urządzenia, szczególną uwagę zwracając na wskazówki użytkowników własnych produktów. Zaowocowało to niewątpliwie produkowaniem i sprzedawaniem na rynku już od kilku lat VI generacji dystrybutorów paliw i LPG, spełniających wszystkie stawiane wymogi dla tychże urządzeń i w pełni zaspokajających potrzeby swoich użytkowników. 

Dystrybutory paliw oferowane na rynku to urządzenia coraz bardziej nowoczesne, posiadające wszelkie niezbędne wymagane certyfikaty. Dostępne są odmierzacze jedno oraz wielowężowe z odbiorem oparów (VRS) lub bez, o różnorodnych wydajnościach - od 40 do 130 l/min.
 

Dystrybutory wyposażone są ponadto w elektroniczne liczydła z bardzo czytelnymi wyświetlaczami LCD. Łatwo komunikują się także z systemami kasowymi, lojalnościowymi, a także z systemami automatycznego wydawania paliw (stacje wewnątrzzakładowe)

0 zarejestrowanych firm
Zapytaj o ofertę